Termék kategória
Lépjen kapcsolatba velünk

ByTune Electronics Co., Ltd.

Előállítás Factory:

Add hozzá: A5 épület, Songbai RD 3055, Gongming utca, Guangming kerület, ZhenZhen, 518100, Kína

Tel: 0755-27765981

Fax: 0755-8529 6631

Műszaki: support@btslipring.com


Értékesítési Iroda:

Tel: + 86-755-2964 2158

Fax: + 86-755-2350 3855

Mobile: 189 2742 5032

Add: 6. emelet, C épület, Új generáció, Hi-tech Park, 28. kerület, Bao'an, ShenZhen, 518125, Kína

Értékesítés: sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype: btslipring


US Office:

usoffice@btslipring.com

USA Atlanta

Kanada Edmonton

Egyetlen modell négy csatorna fiber optic hídkapcsolás

Egyetlen modell négy csatorna fiber optic hídkapcsolás

Modell száma: BTFO-04-02 4-csatornás FORJ vegyes rostok (2 SM és 2 MM) Rost típusa: SMF28 és 50/125um GI kabát 3 mm Optikai hossza: 1mWavelength:1310 / 1550nm SM; 1310/850nm MM Csatlakozó típusa: ST Csillapítás: < 5 dB IL változása: + /-1dB Ellenvélemények: <-50 dB Sebesség: 200 fordulat/perc Rezgés: MIL-STD-167-1A Mechanikus behatás: MIL-STD - 810G IP-osztály: IP 65 (IP68Optional)

Termék részletek

Egyetlen modell négy csatorna fiber optic hídkapcsolás
Típusszám: BTFO-04-01

Fiber Optic slip gyűrű az optikai jeleket, milyen elektromos Csúszógyűrűk, hogy elektromos jeleket, azt jelenti, hogy át jelek szerte forgó interfészek, különösen akkor, ha nagy mennyiségű adat továbbítására. Fiber optic Csúszógyűrűk fenntartani az előnyökhöz rost végéig. ByTune elektronika termelő fiber optic Csúszógyűrűk 20 évig.

Leírást/ellenőrzések:4-csatornás FORJ vegyes rostok (2 SM és 2 MM)
Rost típusa:SMF28 és 50/125um GI kabát 3 mm
Optikai hossza:1m
Hullámhossz:1310/1550nm SM; 1310/850nm MM
Csatlakozó típusa: ST
Beiktatási Csillapítás:andlt, 5 dB
IL variáció:+ /-1dB
Ellenvélemények:andlt; -50 dB
Sebesség: 200 fordulat/perc
Rezgés:MIL-STD-167-1A
Mechanikus hatása:MIL-STD - 810G
IP-osztály:IP 65 (IP68Optional)

Jellegét meghatározza-bólEgyetlen modell négy csatorna fiber optic hídkapcsolás
•Akár rotary a multimódusú, vagy egyetlen mód szál link csatlakozó
•Passzív kétirányú eszköz
•Vizesen kell, együtt a mi elektromos megcsúszik és hidraulikus
•Alternative meghajtó tengelykapcsoló és felszerelési rendelkezések állnak rendelkezésre (olvassa el a gyár a részletezés részlet)
•Customized felületek, könnyű üvegszálas kábel csere
•Vizesen integrálható a meglévő slip gyűrű minták
•Aluminum vagy eloxált alumínium ház
•Rugged design
Sokk és vibrációEgyetlen modell négy csatorna fiber optic hídkapcsolás
•Bytune fiber optic Csúszógyűrűk támogatja a magas lökés és rezgés környezet, több mint 200.000 óra és hosszú adatkapcsolatok rost több mint 100 km hosszú élet követelményeinek. Egységek állnak rendelkezésre, van baldachin-hoz katonai szabvány, az ütéseknek és a vibrációknak
A beállításokEgyetlen modell négy csatorna fiber optic hídkapcsolás
•Supply és a vevő egyedi csatlakozók szerelése szálak
• Testreszabás kivitel, anyagok és az meghajtó ház
• Folyadék töltési és nyomás kompenzáció víz alatti használatra

További információ, ne habozzon, hogy a contactour alkalmazottak sales@btslipring.com



Mérési és vizsgálati:


Körkörösség 3D-s teszt


Elektromos zaj Projecto teszt

Interferencia vizsgálat megbízható kapcsolat teszt



Hot Tags: Egyetlen modell négy csatorna fiber optic hídkapcsolás, tervező és gyártó, megbízható átadása, katonai szabvány, versenyképes ár, garantált minőség, kiváló után szolgáltatás, kiváló minőségű
Kapcsolódó termékek
Email Us
Vizsgálat
ByTune Electronics Co., Ltd.